Борони

Одним з найбільш відомих і затребуваних сільськогосподарських обладнань є борони. Вони використовуються для обробки грунту та підготовки її до посіву культур. У процесі обробки грунту бороною забезпечується захист грунту від висихання і відбувається руйнування верхньої кірки грунту, яка перешкоджає проникненню повітря всередину. До того ж така обробка грунту в теж час активно знищує бур’яни. Все це наштовхує на дуже правильне рішення – купити борону.

За своєю конструкцією розрізняють такі два основних типи борони – дискова борона та борона зубова.

У зубової бороні робочі елементи обладнання нагадують зуби, які можуть з’єднюватися між собою за допомогою рами, пружино або шарнірно. Використовуються такі борони для дрібного розпушування грунту.

Якщо ж необхідно провести роботи по лущення стерні і підготувати грунт до передпосівних робіт, тоді просто необхідно купити дискову борону. Борона дискова ціна якої трохи вище, ніж ціна зубчастої борони, зроблена із спеціальних міцних дисків, об’єднаних у батареї. Обертаючись, такі диски розрізають грунт на маленькі пласти і перемішують їх між собою.

Вирішили купити борону? Тоді ми чекаємо Вас у нас!

Продаж борона – одна із спеціалізацій нашої компанії. Ми надаємо Вам широкий вибір цієї техніки. Нами реалізуються такі види борони – борона навісна, борона причіпна, борона пружинна. Кожне наше обладнання характеризується високою якістю і надійністю, адже виготовлені вони одними з кращих виробників сільгосптехніки. Ще одною нашою суттєвою перевагою є на борона ціна, адже тільки наша компанія реалізує високоякісні борони за настільки доступними цінами.

Звертайтеся до нас вже зараз!

Контакты:

  • Адрес:  г.Киев, ул.Победы,23
  • Е-майл:  info@autospez.com.ua